Úvod do marmové terapie

Úvod do marmové terapie

ZÁZNAM ONLINE PŘEDNÁŠEK

Vždycky jste se chtěli něco dozvědět o marmové terapii, ale neměli jste se kde zeptat nebo se vám nechce přihlásit se rovnou na celý kurz?

Nyní se vám nabízí jedinečná příležitost.
Nahrávka dvoudenního úvodního kurzu do marmové terapie.

Dozvíte se o historii a praktických východiscích marmové terapie, naučíte se nejdůležitější principy ájurvédy s ohledem na marmovou terapii a jak je uplatňovat v praxi, jak pracovat s klientem, jak probíhá ošetření, co je třeba udělat před a po ošetření, o cíleném použití bylin a olejů (dostupných v ČR), o energetickém fungování těla, několik základních marmových bodů a mnohé další.

Získáte pevné a široké základy pro praktickou část kurzu marmové terapie a ošetření marmových bodů.

Kurz je vhodný pro ájurvédské konzultanty, maséry, bodyworkery, léčitele, terapeuty jiných tradic, učitele jógy a všechny zájemce o práci s tělem a energií. Ájurvédští konzultanti a studenti ájurvédy mají příležitost prohloubit si své znalosti a dozvědět se o bodech a jejich účincích, které se běžně nestudují. 

Tento online úvod do marmové terapie lze absolvovat samostatně.

Můžete pak navázat praktickou částí výcviku, která se koná s osobní účastí v České republice a kterou vede masér, jogín a učitel Martin Komár.

Dr. Neel Venugopal

Neel 2

Odborník i skvělý učitel, který dokáže předat jedinečné znalosti a zapálení pro věc. Aktivně používá téměř 400 marmových bodů. Shodou životních náhod nastoupil studium již v 6 letech, kdy začal docházet ke svému prvnímu učiteli. Podle keralských zvyklostí začne učitel s žákem sdílet důležité znalosti až po 12 letech. Díky tomu a také studiu u dalších učitelů je Dr. Neel Venugopal pokračovatelem mnohasetleté tradice a nositelem vzácných vědomostí, které nejsou nikde písemně dostupné. Dr. Neel Venugopal založil a řídí ájurvédskou kliniku v indické Kerale.

Úvod do marmové terapie online lze absolvovat samostatně a je nezbytným předpokladem přihlášky k praktické části výcviku.


Přístup do členské sekce Úvodu do marmové terapie a ke všem materiálům získáte bezprostředně po připsání platby na účet.


V přihlášce si můžete vybrat z následujících možností:

A. Úvod do marmové terapie (online záznam)
Jedná se o první část výcviku, kterou lze absolvovat samostatně. Pokud máte zájem i o navazujíc praktickou část výcviku, doporučujeme zhlédnout úvodní záznam s dostatečným předstihem.

B. Praktická část výcviku v uvedeném termínu
Pokud jste již absolvovali Úvod do marmové terapie (A) a chcete se přihlásit na navazující praktickou část výcviku.

C. Celý základní kurz v marmové terapii v uvedeném termínu
Zahrnuje obě části základního výcviku (úvod online a praktickou část) (podle přihlášky tedy možnosti A + B) za zvýhodněnou cenu.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Komentáře jsou vypnuty.

  • Všechny události